AYNALAR

Kerem gezi yazarlığı yapmaktadır ve işi gereği devamlı olarak yollara çıkmaktadır. Yıllık iznini kullanıp bir aylık tatile çıkan Kerem, bardaktan boşanırcasına yağan yağmura yakalandığı bir gün yol kenarında gördüğü bir antikacıya sığınır. Antikacı ile muhabbet etmeye başlayan Kerem, dükkandaki eşyalar arasındaki bir aynaya baktığı zaman aynada görünmediğini fark eder. Bu antikacı Kerem’in yapacağı mistik yolculuğun başlangıç durağı olacaktır.

Çok keyif alarak, merak içinde dinlediğim oyunun takipçilerimiz tarafından da aynı ilgiyi göreceği kanaatindeyim. Radyo oyununu bizler ile youtube sayfası üzerinden paylaşan ve aynı zamanda oyunun da yazarı olan Faruk Emre ÖZÜNLÜ Bey’e teşekkür ederiz. Oyunu şahsen çok beğenerek, keyifle dinledim ve tüm takipçilerimize tavsiye ederim. Faruk Bey’in eline, kalemine sağlık.

Yapım: TRT (Ankara Radyosu)
Tür: Gizem
Menşei: Yerli
Yazan: Faruk Emre Özünlü
Yöneten: Mehmet Atay
Yapımcı: Engin Demiray
Efekt: Halit Çekiç

Seslendirme Sanatçıları
Kerem: Levent Şenbay
Antikacı: İpek Çeken
Neslihan: Nurcan Sürer
Serpil: Ekin Öner
Meyhaneci: Nihat Hakan Güney
Adam: Oktay Dağlı
Esin: Filiz Yiğitbaşı
Çırak: Çağrıl Atay

TRT resmi sitesi üzerinden dinlemek için buraya tıklayınız.

2 thoughts on “AYNALAR

  1. Bu oyunda oldugu gibi bazi oyunlarin youtube kanalli olmasi internet kaybina yol aciyor her oyun ses kaydi gibi dinlenebilse sanirim daha iyi olacak.

    1. Sabri Bey konu ile ilgileneceğim.

      Yalnız ses dosyalarının boyutları da 50mb ile 100mb arası değişiyor. Boyutu küçültmeye çalıştığımızda ses çok bozuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir