BENCE KATİL ÖLDÜRDÜ – 1. SEZON

Özel Dedektif Bay Depotas, bir cinayeti araştırmak üzere Lamortiye ailesine ait bir malikaneye çağrılır. Malikaneye gidip te cinayeti araştırmaya geldiğini söylemesi ev ahalisini şaşırtır. Zira evden hiç kimse dedektifi aramamıştır. Bay Depotas bu cinayeti aydınlığa kavuşturmak için malikanede soruşturmaya başlar.  Malikane de yaşayan herkes ayrı telden çalmaktadır.  Bu yüzden de Bay Depotas’ın işi hiç te kolay olmayacaktır. Bay Depotas’ın cinayeti çözmek için tüm zooloji, fizyoloji, biyoloji, botanik ve şu anda aklıma gelmeyen tüm bilim alanlarındaki bilgisini kullanmak zorunda kalacaktır.

Alışılmadık değişik bir yapısı olan oyun hakkında ne kadar araştırma yapsamda seslendirenler, yazar ya da yapımcısı hakkında herhangi bir bilgi bulamadım.

Tür: Komedi

18
Kimler Neler Demiş?

avatar
10 Comment threads
8 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
adighe jansetCengiz YılmazcmszrmuratBegum Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Belgin
Ziyaretçi
Belgin

Süper süper seslendirme konu eğlenceli süper harika

Murat Sayar
Ziyaretçi
Murat Sayar

Muhtesem ! Yazan oynayan yoneten yayinlayan sizi kucakliyorum. N’olur devam !

Onder
Ziyaretçi
Onder

Profesyonel bir radyo tiyatrosu dinleyicisi olarak en keyif aldığım yapıtlardan biri olarak ilk 3e girer. Emeğinize sağlık. Devamını sabırsızlıkla bekliyorum.

cmszr
Ziyaretçi
cmszr

İlk 3ün diğerleri nedir,ben de dinlemek isterim.

ali
Ziyaretçi
ali

linkler ölmüş,yenileyebilirmiyiz…

Begum
Ziyaretçi
Begum

Ozel dedktif bay d.e potas i seslendiren kim

murat
Ziyaretçi
murat

yav arkadaş yotubda bu oyunun full sürmü vardı tek parca halinde..şimdi kaldırmışlar 50 parca halinde indirilsin diye parcapinçik etmişler..biz bu oyunu yıllar öncesinden biliyor dinlerdik..bu işmi şimdi…o kadar aradım tek parcasını bulamadım..arkadaşlar tek parca halinde hepsini indirip yotubdan yayınlıcam..

murat
Ziyaretçi
murat

ADMİN YAZARI VE SESLENDİRENLEERRİ HAKKINDA BİLGİ SAHİBİ OLMADIGINI SÖLEMİŞ..yazan jack piti karfur.. türkceye çeviran somer kalemşör..seslendirenler..anlatıcı ve öjan lamortiye eser yazıcı…. dedektif herkül depotas.yavuz pekman……madam lamortiye.anihatteler pekman……sebastiyan.murat kayhan ural……abdullah şevki lamortiye.sebattin yakut…..pier lemür.kurt cepe tugrul….mübeccel lamortiye.elif özüdogru….çocuk potas.ani hakdeler pekman…..teknik masa ahmet tugrul….labali masa.erdam köksal…….müzik ahmet altınel..

murat
Ziyaretçi
murat

arkadaşlar bana bu oyundaki fön müzigi lazım nasıl nerden indirebilirim ??????

Cengiz Yılmaz
Ziyaretçi
Cengiz Yılmaz

Sound Hound adlı programla bulabilirsin

cmszr
Ziyaretçi
cmszr

Gerçekten çok beğendim,bu tiyatroyu yazanın yada oynayanların başka oyunu var mı? Çok kaliteliydi.başka tavsiyesi olan var mı?

adighe janset
Ziyaretçi
adighe janset

Muhteşem. Görmek ,dinlemek istediğimiz gerçek sanat ..Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler .