BENCE KATİL ÖLDÜRDÜ – 1. SEZON

Özel Dedektif Bay Depotas, bir cinayeti araştırmak üzere Lamortiye ailesine ait bir malikaneye çağrılır. Malikaneye gidip te cinayeti araştırmaya geldiğini söylemesi ev ahalisini şaşırtır. Zira evden hiç kimse dedektifi aramamıştır. Bay Depotas bu cinayeti aydınlığa kavuşturmak için malikanede soruşturmaya başlar.  Malikane de yaşayan herkes ayrı telden çalmaktadır.  Bu yüzden de Bay Depotas’ın işi hiç te kolay olmayacaktır. Bay Depotas’ın cinayeti çözmek için tüm zooloji, fizyoloji, biyoloji, botanik ve şu anda aklıma gelmeyen tüm bilim alanlarındaki bilgisini kullanmak zorunda kalacaktır.

Alışılmadık değişik bir yapısı olan oyun hakkında ne kadar araştırma yapsamda seslendirenler, yazar ya da yapımcısı hakkında herhangi bir bilgi bulamadım.

Tür: Komedi

0 thoughts on “BENCE KATİL ÖLDÜRDÜ – 1. SEZON

 1. Profesyonel bir radyo tiyatrosu dinleyicisi olarak en keyif aldığım yapıtlardan biri olarak ilk 3e girer. Emeğinize sağlık. Devamını sabırsızlıkla bekliyorum.

   1. Aslında öne çıkan radyo tiyatroları diye bir sayfa yapıp en çok beğendiğim radyo tiyatrolarını sıralamak gibi bir niyetim var. Bir terslik olmazsa inşallah yakın zamanda yapacağım.

 2. yav arkadaş yotubda bu oyunun full sürmü vardı tek parca halinde..şimdi kaldırmışlar 50 parca halinde indirilsin diye parcapinçik etmişler..biz bu oyunu yıllar öncesinden biliyor dinlerdik..bu işmi şimdi…o kadar aradım tek parcasını bulamadım..arkadaşlar tek parca halinde hepsini indirip yotubdan yayınlıcam..

 3. ADMİN YAZARI VE SESLENDİRENLEERRİ HAKKINDA BİLGİ SAHİBİ OLMADIGINI SÖLEMİŞ..yazan jack piti karfur.. türkceye çeviran somer kalemşör..seslendirenler..anlatıcı ve öjan lamortiye eser yazıcı…. dedektif herkül depotas.yavuz pekman……madam lamortiye.anihatteler pekman……sebastiyan.murat kayhan ural……abdullah şevki lamortiye.sebattin yakut…..pier lemür.kurt cepe tugrul….mübeccel lamortiye.elif özüdogru….çocuk potas.ani hakdeler pekman…..teknik masa ahmet tugrul….labali masa.erdam köksal…….müzik ahmet altınel..

 4. Gerçekten çok beğendim,bu tiyatroyu yazanın yada oynayanların başka oyunu var mı? Çok kaliteliydi.başka tavsiyesi olan var mı?

  1. Eğer komedi oyunlarından hoşlanıyorsanız Nafi&Hicab serisi, Gelin çiçeği, Midas’ın kulaklarını tavsiye ederim.
   Çok beğendiğim oyunlar ise Asla Bilemezsin, Yunus’un yolu, İbrahim Ethem Hazretleri, Rehber insanlar serisi, Ekmekçi Kadın, Hayat bir rüyadır, Bulanık Dünya, Gece yollarda, Sarn çiftliği, Kin ve Suç …..

 5. Muhteşem. Görmek ,dinlemek istediğimiz gerçek sanat ..Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler .

  1. Helin Hanım uyarınız için teşekkür ederim.
   Video tekrar eklenmiştir.
   Sorun youtube oynatma listesinin değiştirilmesinden dolayı meydana gelmiş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir