CANLI ÖLÜM

Radyo programına telefonla bağlanan bir kadın kocasının kendisini aldattığını, artık yaşamak istemediğini, intihar edeceğini söyler. Program sunucusu Sedat, kadının intiharını engellemek için onu telefonda oyalayarak kim olduğunu öğrenip, ona ulaşmaya çalışır Telefonda kadını konuşturarak zengin bir iş adamının karısı olduğunu ve kocasının kendisini ünlü bir tiyatro oyuncusu ile aldattığını öğrenen Sedat, tiyatro oyuncusunu telefonla arayarak ölmek üzere olan kadının adresini öğrenir. Polise haber verdikten sonra kendisi de intiharı engellemek için yola çıkan Sedat, bir süre sonra hiç bir şeyin göründüğü gibi olmadığını anlayacaktır.

Yapım: TGRT
Tür: Polisiye, Suç
Yapım: Mehmet Köseoğlu
Yazan: Tayfun Türkili
Seslendirme Yönetmeni: İskender Bağcılar
Kayıt Montaj: Ahmet Atalay
Program Yönetmeni: Erol Güldiken

One comment

  1. Ölüm sonsuz saadetin ta kendisidir. İntihar edenler mutlu olamazlar. Ne burada ,ne öteki tarafta. Çünkü ölüm sonrası insanlar dünyada yaşadıklarını tecrübe ederler .Dışardan gelen frekanslarla iletişimleri kesilir . Ta ki onlar akıllanıp yeniden dünyaya dönene kadar .Bunun için kararlı çok kararlı olması gerekir. Verdikleri bu söz ancak tutulursa kanallar tekrar açılır. Radyolarda ölüm ilanı yapanlar gerçekçi değil.Çünkü kadın yardım istiyor.
    Kazın ayağı öyle değil .

    Spoiler
    Spikerin yaptığı hepsinden beter. İhtiras yaptığı kadar şantaja bedel.Bence çekeceği filmle kadın ve eşinin suçunu açığa çıkaracak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir