GECE TRENİ

Gece treni yolcularının huzuru trene kaçak binen bir yolcu ile bozulur. Yolcular ikiye bölünmüştür. Kaçağa yardım etmezlerse vicdanen bu yükü taşıyamacaklarına inananlar kaçağa yardım etmek istemektedir. Ancak bazı yolcular da kaçağın sınırı geçmesine yardım ederken yakalanıp hapse girme korkusu ile kaçağı polise teslim etmek istemektedir. Kaçağın varlığından haberdar tüm yolcular hep beraber tek bir karar vermek zorundadır. Verecekleri karar sonunda ya suça ortak olacaklar ya da ömür boyu vicdan azabı ile yaşayacaklardır.

Yapımcı: TRT
Tür: Macera
Yazan: Herbert Reinecker
Çeviren & Uygulayan: Can Kapyalı
Yöneten: Ergun Orbey
Efektör: Erhan Mesutoğlu

Seslendirenler
Shakel: Erol Keskin
Vera: Aysin Çekmez
Round: Kamran Usluer
Magnus: Şener Şen
Kriptehen: Erhan Abir
Mangot: Suna Pekuysal
Garson: Zihni Göktay
Rainman: Özdemir Han
Polis: Sezai Aytekin

6 thoughts on “GECE TRENİ

  1. Güzel ve orijinal tadında bir çeviri.Ne çok özlemişiz Kamuran Usluer’i,Suna Pekuysal’ı.Benim gibi keyifle dinlemeniz dileğiyle.

    1. Bilgilendirme için teşekkürler.
      Paylaştığım oyunlarda seslendirme sanatçılarını etiketliyorum. Ancak ne yazık ki özellikle kadın sanatçılarda soyadı değişikliğinden dolayı farklı soyadları giriyorum bu yüzden de farklı etiketler oluyor. Bu sorunu çözmeye çalışıyorum.
      Bir kere ayarlarda etiket birleştirme gibi bir şey çıkmıştı sonra bir daha bulamadım. Büyük ihtimalle kaldırdığım bir tema ya da eklentiden dolayı çıktı. Belki bir eklenti bulup etiketleri birleştirebirim. Ama site içindeki gruplandırmayı etiketler ile yaptığım için site yapısını bozma ihtimalinden dolayı müdahale etmek istemiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.