Hakkımızda

  • Radyo Tiyatroları içinde görsellik barındırmadığı için sanatsal ve edebi yönden çok güçlü eserlerdir. Ne yazık ki bugün bu eserlerin pek çoğu arşivlerde unutulmuş ya da kaybolmuş durumda. Bu sitenin kurulma amaçlarından birisi de radyo tiyatrosuna olan ilgiyi arttırarak, arşivlerinde yayınlanmayı bekleyen eserlerin olduğu kurumların dikkatini çekerek bu yayınların yeniden toplumumuza kazandırılması.
  •  En büyük önceliğimiz Radyo tiyatrosu yapımcılarının yayın haklarını korumaktır. Lütfen ses dosyası paylaşımı talebinde bulunmayınız.
  •  Radyo tiyatrosu yapımcısı değiliz. Bu site sadece Radyo Tiyatrosu & Arkası Yarın eserlerini daha geniş kitlelere tanıtmak amacı ile kurulmuştur.
  •  Sitemizde yayınlanan tüm eserleri (Radyo Tiyatrosu, Arkası Yarın, Sesli Öykü) bizzat dinledikten sonra siteye ekliyorum. Sitemizde Türk aile yapısına aykırı, ahlaka aykırı, gençlere olumsuz örnek oluşturabilecek, cinsel içerik barındıran vs… yapımlar bulunmamaktadır. Gençler ve/veya çocuklar için sakıncalı olabileceğini düşündüğüm yayınlara uyarılar yazıyıyorum. Bu uyarılar yapımcılar tarafından değil benim tarafımdan yapılmaktadır. (+18, gerilim, korku vs…)

RadyoTiyatrosu.net bu kültürel mirasın daha geniş kesimlere ulaşması amacıyla kurulmuş olmasına rağmen, sizin destekleriniz olmadan bunu başarmamız mümkün değil.  Sitemizi sosyal platformlarda paylaşarak veya Facebook sayfamıza buradan abone olup arkadaşlarınızı da davet ederek bize destek olabilirsiniz.

Saygı ve Sevgilerle.

mail: iletisim@radyotiyatrosu.net