KARDEŞİM ÖLÜM

Başkomser Nevzat deniz kenarında bir ceset bulunması üzerine kayıp kocasını arayan Şükran Hanım ile beraber morga gider. Şükran Hanım iki gün önce denizden çıkarılan cesedin kocası Salim Bey’e ait olduğunu doğrular. Salim Bey beyaz eşya ticareti ile uğraşmakta ve işlerin kötüye gitmesi ile beraber evinde haciz gelmiştir. Etrafına da çok borcu olan Salim Bey ölümünden bir süre önce çek senet mafyası tarafından tehdit edilmiştir.

Yapımcı: NTV
Tür: Polisiye
Seri: Başkomser Nevzat’ın Maceraları
Yazan: Ahmet Ümit
Yöneten: Aziz Acar
Efektör: Ufuk Tangel

Seslendirenler
Başkomser Nevzat: Nuri Gökaşan
Komiser Muavin Ali: Umut Tabak
Kekeç Kerim: Tuğbey İstanbulluoğlu
Şükran: Gülen Karaman
Emel: Pınar Karaman
Abidin: Hakan Akın
Şükrü: Hakan Vanlı
Doktor: Murat Atıl
Salim Arıcı: Sinan Divrik

0 thoughts on “KARDEŞİM ÖLÜM

    1. İkinci sayfa derken tam olarak anlayamadım. Sayfayı yenilemeyi deneyin. Soundcloud’tan yayınlanan oyunlarda mı sorun yaşıyorsunuz?

     1. Yani 1. Sayfadaki tiyatrolarda play tusu vr ama 2. Sayfadaki tiyatrolarda play tusu yok dinleyemiyorum ilginiz icin teşekkürler

     2. Galiba şimdi anladım demek istediğinizi. Bazı arkası yarın ve Başkomser Nevzat gibi oyunlarda çok fazla sayıda oyunu bir sayfaya yüklemem gerektiği zaman sayfa biraz daha derli toplu olsun diye eklentiler kullanıyorum.
      Mesela http://www.radyotiyatrosu.net/baskomser-nevzat/ burda sıralanmış oyunlardan birine tıkladığınız zaman aşağıya doğru pencere açılıyor ve internet hızınıza bağlı olarak bir süre sonra oyun açılıyor.
      Bunu mu kast etmiştiniz?

     3. Ayrıca önceden kullandığım eklenti ile yayınladığım oyunlarda (Örn: Rehber İnsanlar) Mobilden girilince Play tuşu aşağıda çıkıyor.
      Mobilden giriyorsanız eğer dinleyeceğiniz bölümü seçtikten sonra sayfayı aşağıya kaydırırsanız play tuşunu görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir