O DOSYA KAPANDI

İki kız kardeş Paris’te maddi zorluklar içinde yaşamaktadır. Madlen bir iş görüşmesi için bir bankerin yanına gider. Ancak bankerin Madlen’den isteği başkadır. Bankerin ahlaksız teklifini kabul etmeyen Madlen, bankerin yanından ayrılarak evine döner. Madlen eve döndükten sonra bankerin öldürüldüğü haberi gelir. Bu cinayette baş şüpheli Madlen dir.

Yapım: TRT
Tür: Polisiye, Komedi
Menşei: Yabancı
Dilimize Çeviren: Ahmet Üstel
Mikrofona Koyan: Hamit Akınlı
Ses alma & Teknik Montaj: Arif Temizel

Seslendirme
Şehir Tiyatrosu Sanatçıları
Colin: Jeyan Mahfi Tözüm
Madlen: Perihan Tedü
Marsel: Fuat İşhan
Aguse: İbrahim Delideniz
Maret: Nezihe Becerikli
Shovet: Kani Kıpçak

Dinlemek için tıklayınız.

6 thoughts on “O DOSYA KAPANDI

 1. İlginçti ve hakim de komikti tam beklediğim gibi olmadı ama yineden dinlenebilir. Emeği geçenlere sonsuz teşekkürler.

 2. Oyunu dinlemiş yorumda yapmışım sonra da nasıl sitede olduğunu unutmuşum anlam vermedim kendime

  1. Benim de siteye eklediğim oyunu unuttuğum, tekrar siteye eklemek için yazı hazırladığım, sonra aynı oyunu daha önce yayınladığımı farkedince yaptığım herşeyi sildiğim zamanlar olmuştu. 🙂
   Yazıyı hazırlarsın tam yayınlaya basacakken linkin sonunda -2 işaretini görüp aynı oyunun linkinden bir tane daha olduğunu anlarsın ve yayınla yerine çöpe taşıya basarsın. İşte bu duygu tarif edilemez 🙂

 3. İşin garibi arama bölümüne kapandı yazdığımda sonuç bulunamadı diyor ben orda yanılmışım.

  1. Arama yapılan kelimede ı veya i harfleri olunca İngilizce karakter karşılığını bazen algılayamıyor ve arama kutusu doğru çalışmayabiliyor. (Sorun İngilizce tema kullanıyor olmamdan kaynaklı olabilir.)
   Ben bu yüzden bir yazıyı yayınlamadan önce arşiv sayfasını kullanarak daha önce yayınlayıp yayınlamadığımı kontrol ediyorum.
   Aslında Google’ın arama kutusunu ekleyebilirim. tahminimce daha doğru çalışacaktır. Ama bir sürü ayarı var. Yanlış bir şey yapmaktan korkuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.