PARA HIRSI

Dave Calvin, San Francisco da bir bankada memur olarak çalışmaktadır. Bankanın Pittsville şubesinin müdürünün kalp krizi geçirmesi üzerine Pittsville şubesine müdür olarak atanır. Bankada Alice Craig adında çekinden, mahcup bir kız sekreter olarak çalışmaktadır. Dave, Kit Loring adında orta yaşlı güzel bir kadının pansiyonunda kalmaya başlar. Paraya aşırı derecede düşkün olan Kit Loring, Dave’in aklına bankayı soyma fikrini sokar.

Yapım: TGRT
Tür: Suç, Polisiye
Menşei: Yabancı
Yazan: James Hadley Chase
Eser: I Would Rather Stay Poor (1962)
Uyarlayan: Tayfun Türkili
Yapım & Yönetim: Mehmet Köseoğlu
Seslendirme Yönetmeni: İskender Bağcılar, Neslihan Gürgün
Kayıt: Davut Genç
Montaj: Mahmut Acar

7 thoughts on “PARA HIRSI

 1. Güzel bir oyundu. Her zamanki gibi seslendirme sanatçılarımız muhteşemdi. Teknik ekibi verdiğiniz gibi seslendirenleri de belirtirseniz çok daha anlamlı olur. Teşekkürler

 2. Güzel oyunlardan biri. Dinlemenizi tavsiye ederim. Dinleyeli bayağı oldu ama başroldeki erkek karakterin kadın karaktere “kalt.k alkolik kadın” cümlesi hala aklımda. 🙂

 3. Sitemizin yeni temasını beğenmenize sevindim.
  TGRT yayınlarını youtube üzerinden yayınlamaya başlayınca eskisi kadar indirilebilir oyun paylaşamıyorum ne yazık ki. Ama inşallah pek yakında bazı oyunları indirilebilir şekilde paylaşmaya başlayacağım.

 4. İçeriğinde, Hırs, İhtiras, Cinayet, Aşk barındıran. Biraz polisiye ve biraz dram temalı çok güzel bir yapım. Bu türden yapımlar insanı o kadar çok sürüklüyor ki Arkası yarın dediğimiz yapım. Olurmu! hepsi bugün^’e dönüşüyor. Ayrıca sitenizin yenilenen teması çok güzel olmuş. Çok teşekkürler.

  1. Benim de çok başarılı bulduğum sürükleyici yapımlardan birisi.
   Yeni temamızı beğenmenize sevindim. Temayı değiştirirken pek emin değildim doğrusu ama yeni tema benim de hoşuma gitti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.