YANLIŞ GELİN

Nafi ve Hicabi’nin yolları bu sefer sevdiği kız ile evlenemeyen bir genç ile kesişir. Kızın ailesi genç delikanlının işi olmadığı ve çalışmayada niyeti olmadığı için kızlarını vermek istememektedir. Sevdalı gencin, sevdiği kız ile evlenemediği takdirde kızı, ailesini ve kendisini öldüreceğini söylemesi üzerine Nafi ve Hicabi cinayeti engellemek için gence yardım etmek zorunda kalır.

Yapımcı: TGRT
Tür: Komedi
Seri: Nafi & Hicabi
Yapım & Yönetim: Mehmet Köseoğlu
Yazan: Tayfun Türkili
Yayına Hazırlayan: Erol Güldiken
Seslendirme Yönetmeni: İskender Bağcılar
Kayıt Montaj: Ahmet Atalay

0 thoughts on “YANLIŞ GELİN

 1. Aaa! Bir radyo tiyatrosu hayranı olarak, hem de Nafi ile Hicabinin bu oyununda nasıl haberim olmaz hayret. Ben 4 tanesini biliyorum ama daha bilmediklerim de varmış. Hemen indirip dinleyeceğim.

   1. Bir de TGRT radyosunda yayınlanmış bir Arkası Yarın oyunu var. TÖRE isimli oyun. Bu oyunu sizin sitenizde o kadar baktım göremedim. Sitenizde mevcut değil mi? O o yun da çok güzel yapılmış hikayesi malum ama güzel anlatılmış bir drama oyunu. Tek part halinde olursa çok memnun olurum. Teşekkürler.

    1. Töre oyunu sitemizde henüz mevcut değil.
     Dinlemediğim oyunu sitede paylaşmıyorum. Dinlediğim pek çok oyunu da yoğunluktan henüz paylaşamadım.
     Oyunu dinledikten sonra ilk fırsatta siteye ekleyeceğim.

 2. Seri olan Nafi ile Hicabi de yine orjinal eğlenceli bir oyun. Keyifli vakit geçirebilirsiniz. Siteyi hazırlayanlara çok teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.