YANLIŞ NUMARA

Orhan, yağmurlu bir günde girdiği kafede tesadüf eseri yıllar önce ayrıldığı sevgilisi Olcay ile karşılaşır. Acil bir işi olduğu için ayrılması gereken Olcay, kendisini araması için telefon numarasını Orhan’a verir. Orhan yanında kağıt olmadığı için numarayı eline yazmak zorunda kalır. Kafeye geri döndüğünde eline yazdığı telefon numarasının son rakamının yağmurdan ıslanıp silindiğini görür. Orhan, Olcay’ın numarasını bulmak için elindeki numaranın son rakamını sıra ile deneyerek farklı numaraları aramaya başlar. Artık işi şansa kalmıştır. Tesadüf budur ki yağmurda sığındığı kafenin adı da Şans Kafe dir.

Yapım: TRT
Tür: Gizem, Doğaüstü, Aşk, Duygusal
Menşei: Yerli
Yazan & Yöneten: Levent Tülek
Yapımcı: Uğur Pirpir
Efektör: Korkmaz Çakar

Seslendirme
Orhan: Osman Wöber
Olcay: Müdrike Coşansu
Garson: Ali Düşenkalkar
Lale: Devrim Atmaca
Pervin: Suna Selen
Suat: Turgay Kantürk
Canan: Pelinsu Pir
Çocuk: Burcu Salihoğlu
Baba: Nuri Karadeniz
Palyaço: Faruk Üstün

13 thoughts on “YANLIŞ NUMARA

 1. Muhteşem bir oyun. Çok derin bir senaryo, biraz alacakaranlık kuşağı gibi.
  Kader, yazgı, şans ne istersen de…
  Ayrıca kanalinizin kalitesinden tebrik ediyorum sizi. Çok kapsamlı çalışılmış. Başarılarınızın devamını dilerim. Sevgiler.

 2. son zamanlarda dinlediğim en kaliteli oyunlardan biriydi hikayeci insanı içine alıyor resmen, sitenizde sorun mu var acaba cengiz bey bu oyun daha evvelden yüklenmiş ancak ben aratınca bulamamıştım.

 3. Merhaba,genelde yatmadan evvel radyo tiyatrosu dinlemeyi tercih ediyorum,ama çoğunlukla uyuyakalıyorum,eskiden sitenizde kaldığım yeri hatırlayıp oradan dinlemeye devam ederdim ama şimdi malesef böyle yapamıyorum illaki en baştan başlatmam gerekiyor acaba eskisi gibi tiyatronun ilerleyişini süre olarak görmemiz mümkün müdür acaba

  1. Adviye Hanım merhaba
   Ne demek istediğiniz tam olarak anlamadım ama son zamanlarda sitede bir değişiklik yapmadım. Sorun telefonunuzdaki bir güncellemeden veya farklı bir nedenden olmuş olabilir.
   Aslında siteyi mobil uyumlu hale getirip temasını değiştirdim ama sorunun bundan kaynaklı olacağını sanmıyorum.

   1. Cengiz bey ilginiz için çok teşekkür ederim,ben ıpadden girip dinliyordum,ikazınız üzerine telefonumdan girdim evet dediğiniz gibi telefonda hiçbir sorun yok ama ıpadde sadece başlatma düğmesi gözüküyor telefondaki gibi değil bilginiz olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir